AKTIVNÍ FARMACEUTICKÉ SUBSTANCE

Zajištění širokého portfolia účinných látek od spolehlivých a důvěryhodných dodavatelů, garantováno naší expertizou.
Naši odborníci se zkušenostmi z farmaceutického průmyslu jsou skuteční specialisté pro identifikaci, audit a schválení vhodných dodavatelů API a jejich následné doručení v požadované kvalitě a množství tak, aby výsledek vyhovoval Vašim požadavkům.

Na světě existují tisíce výrobců API, někteří poskytují prvotřídní substance, jiní pak substance ne úplně vhodné kvality. Quinta spolupracuje s ověřenými a důvěryhodnými výrobci substancí z celého světa a garantuje kvalitu substancí z jejich portfolia. Zaměřujeme se na speciální produkty, tzv. niche API. Vzhledem k tomu, že Quinta na plný úvazek zaměstnává i několik tzv. kvalifikovaných osob, jsme schopni, v případě požadavku, zvoleného výrobce inspektovat a provést v jeho výrobním místě audit kvality v plném rozsahu požadovaném pravidly GMP.

Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že nabízíme API jen té nejvyšší kvality a od spolehlivých výrobců. Protože většina API výrobců se kterými spolupracujeme si API i sama vyvíjí, jsme díky tomu schopni nabídnout i zajímavé portfolio produktů ve vývoji, tzv. pipeline list. Jedná se o substance, které mnohdy ještě jako generikum nejsou ani na trhu, ale výrobci API již pracují na jejich vývoji, aby se výrobci finálních léčivých přípravků mohli připravit na žádost o marketingovou autorizaci v dostatečném předstihu až vyprší platná patentová ochrana originálního léku.

Díky své znalosti trhu výrobců léčivých látek je tak Quinta schopna vyhledat, auditovat, schválit a dodat požadovanou API v žádané kvalitě a čase.

Pokud tedy máte požadavek na zajištění nějaké substance, neváhejte nám Vaši poptávku nezávazně poslat!

Další služby

API SOLUTIONS

Společnost Quinta, která má sídlo ve střední Evropě a partnery v EU, USA a Asii, disponuje 250 zkušenými odborníky, kteří jsou připraveni podpořit vaše projekty.

NITROSAMINES

Based on isotopically labeled standards, our customizable in-house detection methods are available immediately.

MONITORING STUDIÍ

Oversight of participant health and correctness of treatments during clinical studies.

FARMAKOVIGILANCE

Monitoring of daily routine to detect unrecognized adverse events, plus assess and ensure drug safety.

AUDIT MODULU 3

Thorough dossier M3 data audit to ensure consistency and compliance with regulatory requirements.

KOMPILACE IMPD

As an EU based company we are well-placed to help create & develop your IMPD.

A MNOHEM VÍCE

Toto není samozřejmě kompletní seznam našich služeb, pokud tedy nevidíte, co potřebujete, rovnou nás kontaktujte nás.

Otázky na obchodní tým?

Kontaktujte jej přímo: sales@quinta.cz

More about Quinta

Kompletní řešení

Novinky

Máte dotazy?

Kontaktujte nás přímo nebo pomocí níže uvedeného formuláře.

quinta@quinta.cz

+420 242 454 311

    Tento kontaktní formulář slouží pouze pro obecný kontakt s naší společností nebo obchodní poptávky. Pokud máte zájem se registrovat jako dobrovolník pro klinické studie, prosím použijte tento odkaz.