AKTIVNÍ FARMACEUTICKÉ SUBSTANCE

Zajištění širokého portfolia účinných látek od spolehlivých a důvěryhodných dodavatelů, garantováno naší expertizou.
Naši odborníci se zkušenostmi z farmaceutického průmyslu jsou skuteční specialisté pro identifikaci, audit a schválení vhodných dodavatelů API a jejich následné doručení v požadované kvalitě a množství tak, aby výsledek vyhovoval Vašim požadavkům.

Na světě existují tisíce výrobců API, někteří poskytují prvotřídní substance, jiní pak substance ne úplně vhodné kvality. Quinta spolupracuje s ověřenými a důvěryhodnými výrobci substancí z celého světa a garantuje kvalitu substancí z jejich portfolia. Zaměřujeme se na speciální produkty, tzv. niche API. Vzhledem k tomu, že Quinta na plný úvazek zaměstnává i několik tzv. kvalifikovaných osob, jsme schopni, v případě požadavku, zvoleného výrobce inspektovat a provést v jeho výrobním místě audit kvality v plném rozsahu požadovaném pravidly GMP.

Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že nabízíme API jen té nejvyšší kvality a od spolehlivých výrobců. Protože většina API výrobců se kterými spolupracujeme si API i sama vyvíjí, jsme díky tomu schopni nabídnout i zajímavé portfolio produktů ve vývoji, tzv. pipeline list. Jedná se o substance, které mnohdy ještě jako generikum nejsou ani na trhu, ale výrobci API již pracují na jejich vývoji, aby se výrobci finálních léčivých přípravků mohli připravit na žádost o marketingovou autorizaci v dostatečném předstihu až vyprší platná patentová ochrana originálního léku.

Díky své znalosti trhu výrobců léčivých látek je tak Quinta schopna vyhledat, auditovat, schválit a dodat požadovanou API v žádané kvalitě a čase.

Pokud tedy máte požadavek na zajištění nějaké substance, neváhejte nám Vaši poptávku nezávazně poslat!

Další služby

AKTIVNÍ FARMACEUTICKÉ SUBSTANCE

Zajištění širokého portfolia účinných látek od spolehlivých a důvěryhodných dodavatelů, garantováno naší expertizou.

NITROSAMINES

Využíváme metodu stanovení za pomoci isotopicky značených standardů.

MONITORING STUDIÍ

Dohled nad zajištěním správnosti provedení klinických studií a zajištění bezpečnosti účastníků ve studii.

FARMAKOVIGILANCE

Sledování užívání léčivých přípravků v každodenní klinické praxi tak, aby bylo možné rozpoznat dříve nerozpoznané nežádoucí účinky a zajistit tak bezpečnost přípravku.

AUDIT MODULU 3

Důkladný audit M3 modulu registrační dokumentace k zajištění konzistence dat jejich shodu s regulatorními požadavky.

KOMPILACE IMPD

Jako společnost se sídlem v EU máme dobrou znalost požadavků kladených na IMPD a jsme připraveni Vám pomoci jej sestavit.

A MNOHEM VÍCE

Toto není samozřejmě kompletní seznam našich služeb, pokud tedy nevidíte, co potřebujete, rovnou nás kontaktujte nás.

Otázky na obchodní tým?

Kontaktujte jej přímo: sales@quinta.cz

More about Quinta

Kompletní řešení

Novinky

Máte dotazy?

Kontaktujte nás přímo nebo pomocí níže uvedeného formuláře.

quinta@quinta.cz

+420 242 454 311

    Tento kontaktní formulář slouží pouze pro obecný kontakt s naší společností nebo obchodní poptávky. Pokud máte zájem se registrovat jako dobrovolník pro klinické studie, prosím použijte tento odkaz.