Quinta-Analytica
Kdo jsme?

Jsme dynamickým světovým poskytovatelem špičkových služeb v oblasti analýzy léčiv, klinických studií a bioanalytického testování. Naším cílem a filozofií je zajistit, aby se Vaše léčivé přípravky dostaly na trh včas, v nejvyšší možné kvalitě a přesně podle Vašich specifikací.
Roman Grunt, CEO

Quinta je inovativní a důvěryhodný světový leader v oblasti farmaceutických analýz, analytického výzkumu a vývoje a klinického testování v humánních i veterinárních léčivých přípravcích.

Společnost Quinta nabízí ucelenou řadu služeb pokrývajících celé spektrum farmaceutického průmyslu a má v tomto oboru bezkonkurenční odborné znalosti.

Quinta je česká společnost se sídlem v Praze a obchodními partnery v EU, USA, ale i Asii aj. Přes 200 našich zkušených odborníků je připraveno podpořit Vaše projekty.

Náš tým. Naše hodnoty.

Náš přístup vychází z toho, že máme v našem týmu jedny z nejzkušenějších a nejtalentovanějších vědců, kteří tvoří skutečné centrum excelence. Výsledkem sloučení sofistikovanosti moderní farmaceutické praxe se zkušenostmi talentovaných odborníků nabízíme nenapodobitelný produkt:
quintessence.

Roman
Grunt

Vystudoval ČVUT v Praze, strojní fakultu a London Business school, corporate finance. Od roku 1996 pracoval ve společnosti Ernst & Young v Praze a v Curychu.

Od roku 2000 pracoval na finančních pozicích ve společnosti Zentiva, účastnil se akvizic na Slovensku, Rumunsku a Turecku. Během roku 2008 se přesunul na pozici CFO Eczacibasi-Zentiva Turecko. Později, během roku 2010, přešel do ČEZ Turecko jako CFO. Na podzim roku 2013 se stal Generálním ředitelem společnosti FARMAK, od roku 2017 zastává pozici CEO ve společnosti QUINTA-ANALYTICA.

Marcela
Písačková

Marcela Písačková vystudovala chemii na Karlově Univerzitě v Praze. Absolvovala kurz Kvalifikované osoby ve farmaceutickém průmyslu a postgraduální kurzy Správné praxe v kontrolní laboratoři a Farmaceutická analytická kontrola.

Do společnosti QUINTA-ANALYTICA nastoupila v roce 1999 jako výzkumný pracovník a od té doby prošla mnoha rolemi včetně projektového koordinátora a vedoucí jištění jakosti. Od roku 2017 je v pozici Provozní ředitelky zodpovědné za farmaceutické a bioanalytické analýzy.

Jiří
Raška

Jiří Raška vystudoval obor Fyzikální chemie na Univerzitě Pardubice, kde později absolvoval i doktorské studium ve stejném oboru. Od roku 2004 působil na pozici vedoucího QC ve farmaceutické výrobní společnosti Contipro Group,

v letech 2006-2008 pak na pozici vedoucího QC a projektového manažera v servisní organizaci Lunaria. Mezi lety 2008-2013 zastával pozici ředitele divize výroby a obchodu ve společnosti IREL. Od roku 2013 do roku 2018 pracoval jako obchodní ředitel české společnosti FARMAK, výrobce substancí a intermediátů pro farmaceutický průmysl. Ve společnosti QUINTA-ANALYTICA pracuje od roku 2018 a má zodpovědnost za obchodní a marketingové aktivity společnosti.

Martin
Mička

Martin Mička absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu mezinárodních vztahů a vedlejší specializaci na Fakultě podnikohospodářské. Od roku 2003 zastával různé vedoucí finanční pozice v Zentivě Česká republika a účastnil se prvního IPO ve východní Evropě.

V roce 2009 nastoupil do biofarmaceutické společnosti Actelion jako finanční manažer pro Českou a Slovenskou republiku a od roku 2015 zde působil jako generální ředitel. V září 2022 se stal novým CFO společnosti QUINTA-ANALYTICA.

Robert
Khaddour

Vystudoval ČVUT v Praze Fakultu elektro-technickou. Od roku 2001 pracoval v Ústavu fyziky plazmatu jako správce počítačové sítě.

Od roku 2002 pracuje ve společnosti QUINTA-ANALYTICA nejprve na pozici IT manažera později jako vedoucí Technického oddělení.

Romana
Šnajperková

Romana Šnajperková vystudovala Fakultu sociálních a ekonomických studií na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem se specializací na sociální politiku. Od roku 2004 zastávala různé pozice v oblasti lidských zdrojů v různých funkčních oblastech HR,

například v mediálním domě MAFRA, kde byla zodpovědná za kompenzace a benefity, stejně jako za školicí a rozvojové aktivity. V roce 2015 nastoupila do mezinárodní technologické společnosti IBM jako HR Operations leader pro Českou republiku, později přešla na pozici CEE HR Business Partner a nakonec působila jako EMEA Employee Concerns Partner. Od srpna 2022 působí jako manažerka lidských zdrojů ve společnosti QUINTA-ANALYTICA.