Quinta se účastní CPhI China 2018

CPhI Čína je hlavní událostí ve farmaceutickém průmyslu v Asii. Jedná se jednou ročně v Šanghaji a je otevřen pouze obchodním návštěvníkům. Jako sestra CPhI na celém světě, která byla založena v roce 1990 jako mezinárodní chemický a farmaceutický veletrh, se CPhI Čína sama mezinárodně zakládá.

Kombinuje všechny klíčové dodavatele a zákazníky v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Vystavovatelé jsou povinni využít možnosti na CPhI, aby se setkali s potenciálními novými zákazníky a partnery a posílili stávající vztahy. Nové trhy však mohou být dosaženy mezinárodní přítomností.

Spolupráce se společně umístěnými veletrhy P-MEC China, ICSE China, LABWorld China, InnoPack China a BioPh China představuje celý hodnotový řetězec farmaceutického a biotechnologického průmyslu. Všichni hlavní čínští dodavatelé farmaceutických složek, outsourcing, vybavení a bio řešení jsou zastoupeni ve stejném místě. Celý farmaceutický průmysl je dosažen, což vytváří obrovské synergie z hlediska myšlenek a výměny informací v průmyslu.

CPhI Čína v Šanghaji se konala od středy 20. června do pátku 22. června 2018.

Vloženo na

7.1.2019

Heading

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Posted on

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

in

Text Link

category

related