Zdravotní (odběrová) sestra

Popis pozice

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Hlavní náplní vaší práce bude aktivní podílení se na bioekvivalenčních studiích (porovnání biologické dostupnosti u originálních preparátů a jejich kopií).

Konkrétně se jedná o kanylaci periferní žíly a odběry krve.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu)
  • flexibilnost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • zručnost
  • dochvilnost
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí na nově vybudované klinice v menším kolektivu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možné formy pracovního poměru: dohoda o provedení práce. Ideální možnost přivýdělku k hlavnímu pracovnímu poměru, práce o víkendech a všedních dnech po předchozí dohodě.

Kontakt

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu andrea.techmanova@quinta.cz.

7.1.2019