Informace o pozici

Zdravotní (odběrová) sestra

No items found.

Popis pozice / Description

Hlavní náplní vaší práce bude kanylace periferní žíly a odběry krve, které probíhají v předem definovaných časových intervalech. Odběry se provádějí v rámci bioekvivalenčních studií za účasti zdravých dobrovolníků. Budete pracovat pod dohledem zkušených kolegyní, která Vám v případě potřeby rády pomohou.

Před samotným nastoupením do služby budete mít možnost se na celý průběh odběrů podívat a na vše se zeptat. Služby si můžete naplánovat podle vašich požadavků a možností a to bez dlouhodobých závazků.

Ideální pro ženy na rodičovské dovolené, nebo také jako možnost přivýdělku k hlavnímu pracovnímu poměru.

Požadujeme / Requirements

  • SŠ / VŠ vzdělání - odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo zdravotního asistenta nutností
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • dochvilnost

Nabízíme / Benefits

  • výběr služeb podle svých možností
  • zajímavé finanční ohodnocení  280 Kč/hod
  • forma spolupráce: Dohoda o provedení práce
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • perfektní dostupnost na MHD a možnost parkování v blízkosti kliniky

Kontakt / Contact

Líbí se vám nabídka a chcete u nás pracovat? Zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz. Domluvíme se na schůzce, všechno vám nezávazně ukážeme a pak se můžete rozhodnout.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

15.10.2021