Vývojový technik oddělení BIO

No items found.

Popis pozice / Description

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Úspěšný uchazeč se bude podílet na vývoji a validaci extrakčních/analytických metod v rámci LC/MS analýz léčiv v biologických matricích v SLP/SKP režimu.

Požadujeme / Requirements

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru analytické chemie, biochemie a/nebo organické syntézy
  • pasivní znalost  odborné AJ
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • pečlivost, manuální zručnost, pracovitost
  • zkušenost se SLP\SKP výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost flexibilně reagovat na změny
  • schopnost pracovat v týmu
  • víceletá praxe v oboru a zkušenost s SXP výhodou

Nabízíme / Benefits

  • práci na HPP
  • možnost kariérního růstu
  • atraktivní pracovní prostředí
  • zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou
  • stravování na pracovišti nebo elektronické stravenky
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • 25 dní dovolené v roce
  • klouzavou pracovní dobu
  • příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření
  • motivační systém odměňování

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

24.1.2020

We're there now! Please visit us at stand 121B56.
We're at CPhI Worldwide! Visit us at stand 121B56.
Let's Go!