Informace o pozici

Vývojový chemik-analytik oddělení R&D

No items found.

Popis pozice / Description

Předmětem pracovní náplně pro tuto pozici bude samostatná činnost na oddělení analytického výzkumu a vývoje (R&D) zejména v oblasti strukturní analýzy (LC/MS, GC/MS, IČ nebo NMR), preparativní chromatografie či při řešení zadaných vývojových úkolů (HPLC, UPLC, popřípadě dalších technik jako jsou například GC či IC).

Jedná se různorodou práci počínaje identifikací degradačních nečistot a jejich případnou izolací, přes vývoje analytických metod používaných následně zejména pro hodnocení farmaceutických účinných látek, syntetických meziproduktů a lékových forem až po investigace nejrůznějšího druhu, kde se vysoce cení vlastní nápad, komplexní pohled na problém a návrh inovativního řešení.

Samozřejmostí je komunikace se zákazníkem a také tvorba analytických zpráv převážně v AJ.

Požadujeme / Requirements

  • VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru (není nutně požadována specializace na analytickou chemii)
  • samostatnost a ambiciozní přístup k práci
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • AJ na pokročilé úrovni
Co Vás docela jistě ve výběrovém řízení zvýhodní?
  • hlubší znalosti organické chemie, ale i fyzikální chemie a dalších
  • zkušenost se strukturní analýzou (LC/MS, GC/MS,NMR)
  • zkušenost s organickou syntézou
  • zkušenost s vývojem chromatografických metod
  • praxe v oblasti farmaceutické analýzy
  • schopnost improvizace, hledání inovativních postupů, smysl pro detail

Nabízíme / Benefits

  • zajímavou práci s nejmodernějšími analytickými přístroji
  • přátelskou atmosféru malého týmu (cca 15 lidí)
  • účast na odborných školeních a další sebevzdělávání
  • klouzavou pracovní dobu
  • firemní benefity – 5 týdnů dovolené, závodní stravování,  kapitálové pojištění s příspěvkem zaměstnavatele, možnost “home office”,  Benefit plus karta

Kontakt / Contact

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu libor.hoplicek@quinta.cz.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

31.3.2021