Informace o pozici

Technik v GC/ICP laboratoři

No items found.

Popis pozice / Description

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20 leté existence získala.

Náplň práce:

Úspěšný uchazeč bude připravovat vzorky a analyty v prostředí SVP. Součástí náplně práce jsou přípravy standardů a vzorků, které se stanovují pomocí plynové chromatografie anebo pomocí stopové analýzy ICP. Dále práce zahrnuje i přípravy vzorků vysoce účinných látek (antibiotika, hormony, cytostatika) v laboratoři se zvýšenými nároky na hygienu a bezpečnost práce.

Požadujeme / Requirements

• Středoškolské vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření

• Nutná pasivní znalost odborné AJ

• Uživatelská znalost práce s PC (MS office)

• Iniciativa, pracovitost, pečlivost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost flexibilně reagovat na změny, odolnost vůči stresu, týmový duch

• Praxe v laboratoři výhodou

Nabízíme / Benefits

• práci na HPP

• atraktivní pracovní prostředí

• zaměstnání mezi profesionály v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou

• stravování na pracovišti nebo elektronické stravenky

• systém zaměstnaneckých benefitů

• 25 dní dovolené v roce,

• klouzavou pracovní dobu

• příspěvek zaměstnavatele na DP

• firemní vzdělávání zaměstnanců

• motivační systém odměňování

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

24.2.2021