Informace o pozici

Správce vzorků a standardů (sample administrator)

No items found.

Popis pozice / Description

Popis pozice:

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20ti leté existence získala.

Úspěšný uchazeč bude odpovídat za evidenci a distribuci standardů, vzorků, léčivých substancí a různých lékových forem do interních a externích laboratoří. Bude také spravovat stabilitní studie a povede evidenci vzorků v počítačovém systému LIMS.

Požadujeme / Requirements

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, po zaškolení elektronická evidence LIMS)
  • Pracovitost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu, schopnost dělat více úkolů najednou
  • Zkušenost s SVP výhodou

Nabízíme / Benefits

  • práci na HPP
  • atraktivní pracovní prostředí
  • zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou
  • stravování na pracovišti nebo elektronické stravenky
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • 25 dní dovolené v roce
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • firemní vzdělávání zaměstnanců
  • motivační systém odměňování
  • možnost kariérního růstu

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

24.2.2021