Informace o pozici

Senior IT Administrátor

No items found.

Popis pozice / Description

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky serozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmámpři výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme sena dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií ana analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmizkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržetvysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20leté existence získala.

Vaše práce:

správa naši IT infrastruktury (MS AD, MSFile, DNS, Printserver, správa MS Exchange Serveru  a Office 365)

správa serverů s operačním systémem Microsoft Server

zálohování, aktualizace pomocí WSUS,ochrana firemních IT systémů proti virům a spamům

implementace a rozvoj Vašeho vlastníhořešení i práce na firemních projektech

IT podpora kolegů napříč společnosti anávrhy nejlepších IT řešení pro interního zákazníka

Požadujeme / Requirements

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně chemického nebo technického směru
  • Znalost MS Windows Server a práce s nimi
  • Ochotu samostatně se učit novým věcem
  • Základy operačního systému Linux , základy SQL databází a skriptovacích jazyků jsou Vaši výhodou
  • Vaši předností bude pokud máte zkušenosts prací na Helpdesku
  • Využijete ŘP skupina B a znalost AJ
  • Oceníme analytické myšlení a samostatnost
  • Vaši výraznou předností je komunikativnosta orientace na interního zákazníka

Nabízíme / Benefits

  • Zajímavé mzdové ohodnocení s možností výkonnostních odměn
  • Prostor realizovat své nápady, možnost se rozvíjet a vzdělávat
  • Možnost pracovat na zajímavýchprojektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost občasné práce v režimu HomeOffice
  • Mzdový příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný příspěvek zaměstnavatele do systému benefitů
  • Příspěvek na penzijní spoření

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz. Nástup možný ihned

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

8.4.2021