Projektový manažer klinických studií

Popis pozice

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Úspěšný uchazeč bude samostatně řídit projekty klinických studií, zejména studií se zaměřením na sledování farmakokinetiky, bioekvivalenčních studií a testování biodostupnosti léčivých přípravků, případně klinické studie Fáze I, prováděných se zdravými dobrovolníky. Uchazeč bude v každodenním kontaktu se zahraničními zákazníky, bude přijímat a konzultovat jejich požadavky a průběžně reportovat stav projektu. Bude zodpovídat za dodržování časového harmonogramu studie, za správný průběh projektu a dodržování odsouhlaseného rozpočtu studie. Projektový manažer intenzivně komunikuje s realizačním týmem klinické studie (s lékaři, s vrchní sestrou).

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání chemického, farmaceutického nebo medicínského zaměření
  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, výborná psaná a čtená forma jsou naprostou nutností
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • Iniciativa, pracovitost, samostatnost, důslednost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, schopnost flexibilně reagovat na změny
  • Minimálně 2 roky praxe v analytické chemii (znalost více metod výhodou)
  • Praxe v podobné pozici velkou výhodou (z důvodu zásadních rozdílů mezi inzerovanou pozicí a studiemi Fáze 2 a 3 klinického hodnocení není možné praxi na pozicích ve studiích vyšších fází považovat za srovnatelné)

Nabízíme

  • Atraktivní pracovní prostředí dynamické firmy s globální klientelou
  • Motivační systém odměňování
  • Systém zaměstnaneckých benefitů, Multisportkarta
  • 25 dní dovolené v roce, 3 dny placeného zdravotního volna v roce
  • Stravování na pracovišti, příspěvek na stravování
  • Služební mobilní telefon
  • Firemní vzdělávání zaměstnanců

Kontakt

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu andrea.techmanova@quinta.cz.

4.1.2019