Informace o pozici

Nákupčí

No items found.

Popis pozice / Description

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod. Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20 leté existence získala.

Nákupčí zajišťuje prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií.

Náplň práce
  • Vyhledává vhodné dodavatele, realizuje výběrové řízení a provádí jejich pravidelné hodnoceni
  • Provádí a spolupracuje při vyjednávání smluvních ujednání
  • Realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů, zajišťuje zásobování dodávek do testovacího zařízení, splňujících náležité požadavky k jejich užití ve studii
  • Objednávání a přebírání dodávek chemikálií
  • Vedení evidence smluvních dodavatelů a jejich smluv, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
  • Realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
  • Orientace v příslušné oborové legislativě
  • Odpovědnost za dosažené výsledky
  • Manipulace s interním systémem firmy, např. s elektronickým skladovým systémem, elektronickým objednávkovým systémem a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží
  • Vytváření statistik výše objemu objednávek za dané období včetně kvantitativního a kvalitativního hodnocení jednotlivých dodávek
  • Vedení účetních podkladů z realizovaných dodávek zboží
  • Poskytování kompletní poradenské činnosti a účast na pravidelných jednáních s vedením firmy

Požadujeme / Requirements

  • ŠS vzdělání, ideálně chemické zaměření výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Obchodní a vyjednávací schopnosti
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Orientace ve skladovém hospodářství
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti nákupu
  • Dobrá znalost programů jako Excel, Word a ideálně i SAP
  • Flexibilita a ochota učit se

Nabízíme / Benefits

  • práci na HPP
  • příjemný kolektiv lidí
  • zajímavé mzdové ohodnocení s možností výkonnostních odměn
  • možnost rozvíjet se a vzdělávat
  • možnost pracovat na zajímavých projektech
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost občasné práce v režimu Homeoffice
  • mzdový příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • pravidelný příspěvek zaměstnavatele do systému benefitů
  • příspěvek na penzijní spoření
  • multisportka

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz. Nástup možný ihned

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

21.5.2021