Projektový manažer oddělení farmaceutických analýz

Popis pozice

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Úspěšný uchazeč bude samostatně řídit zadané projekty. Bude zadávat analýzy nebo validace metod do laboratoří, kontrolovat termíny a změřené výsledky, zajišťovat vytvoření souhrnné zprávy a její kontrolu. V případě potřeby se bude podílet na vyšetřování výsledků mimo specifikace. Uchazeč bude v každodenním kontaktu se zahraničními zákazníky, bude přijímat a konzultovat jejich požadavky.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření
  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni, výborná psaná a čtená forma jsou naprostou nutností
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • Iniciativa, pracovitost, samostatnost, důslednost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, schopnost flexibilně reagovat na změny
  • Minimálně 2 roky praxe v analytické chemii (znalost více metod výhodou)
  • Praxe v podobné řídící funkci velkou výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP
  • atraktivní pracovní prostředí
  • zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou
  • stravování na pracovišti nebo elektronické stravenky
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • 25 dní dovolené v roce, 3 dny placeného zdravotního volna v roce
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • firemní vzdělávání zaměstnanců
  • motivační systém odměňování

Kontakt

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu andrea.techmanova@quinta.cz.

4.1.2019