Lékař klinických studií

Popis pozice

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své vice jak 20 leté existence získala.

Pro naše klinické oddělení hledáme lékaře externisty. Hlavní náplní vaší práce bude aktivní podílení se na bioekvivalenčních studiích. Činnosti při studii: lékařský dohled nad zdravými dobrovolníky, podání studijní medikace, záznam a řešení nežádoucích účinků léků, případně odběry krve, měření TK a P a další činnosti (např. zápis časů odběrů, časů vydávání stravy apod.).

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - všeobecné lékařství
  • flexibilnost
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • zručnost
  • dochvilnost
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí na nově vybudované klinice v menším kolektivu
  • zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možné formy pracovního poměru: dohoda o provedení práce

Ideální možnost přivýdělku k hlavnímu pracovnímu poměru, práce o víkendech a všedních dnech po předchozí dohodě.

Kontakt

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu andrea.techmanova@quinta.cz.

7.1.2019