Informace o pozici

Analytik BAD

No items found.

Popis pozice / Description

QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky serozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmámpři výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme sena dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií ana analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmizkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržetvysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své více jak 20leté existence získala.

Vaše práce:

  • Práce na vývoji,validacích a rutinních analýzách vzorků farmaceutických  a biofarmaceutických preparátů
  • Vytváření metodické dokumentace(v AJ)
  • Spolupráces kolegy v rámci malého týmu, případně mezi odděleními
  • Odborná komunikace sezákazníky

Požadujeme / Requirements

  • VŠ vzdělání chemického, biochemického nebofarmaceutického zaměření
  • Zkušenosti s vývojem, validacemi a rutinní analýzou metodami HPLC, CE, LC-MS/MS
  • Zkušenost s prací vprostředí SVP a SLP výhodou
  • Zkušenost s analytikou peptidu a proteinu výhodou
  • Angličtina na dobré úrovni
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MSOffice)
  • Samostatnost, důslednost, zodpovědnost

Nabízíme / Benefits

  • Práci na HPP
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s možností výkonnostních odměn
  • Možnost rozvíjet se a vzdělávat
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mzdový příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný příspěvek zaměstnavatele do systému benefitů
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Multisportka

Kontakt / Contact

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu hr@quinta.cz.

O nás / About Us

QUINTA-ANALYTICAs.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

10.5.2021